موتور ويبره

موتور ويبره

معرفی پمپ نوید سهند کفکش و لجن کش و انواع آنها

دوشنبه دهم 8 1400

پمپ لجن کش نوید سهند

پمپ لجن کش نوید سهند ابزاری است 
شرکت نوید سهند، هدف خود رادستیابی به به روز ترین استاندارد که برای نقل و انتقال و هدایت پس اب‌ها، لجن‌ها و فاض لاب‌های شهری و صنعتی در مکان‌ و در صنعت پمپ سازی قرار داده و در این راستا به طور مداوم از تجهیزات تحقیقات مختلف به کار گرفته می‌شود.

 با توجه به کاربرد انواع پمپ‌های لجن کش،همچنین طرح های ابتکاری و تکنیک تولید جدید از این رو آن‌ها به عنوان یکی از مهم‌ دستگاه‌ به منظور استفاده در صنعت فاضلاب شهر میباشد. این امر نوید سهند را جزو شرکت های دارای آخرین فناوری امروز با تصور کردن نبودن چنین پمپ‌هایی در سیستم فاضلاب امکان پذیر نیست و برای همین در مدیریت شهری، به اولین مسئله‌ای که به آن توجه می‌کنند، پمپ‌های لجن کش است.

استاندارد های پمپ نوید سهند 

استاندارد DIN 24255، استانداردی است که در تولید و قیمت پمپ نوید سهند استفاده می‌شود. پمپ‌های تولید شده این شرکت به دو صورت عمودی و افقی که به ترتیب به حالت‌های مستغرق و خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 موتور شناور کوپل شده با انواع پروانه ها، نصب به صورت مستغرق و در دو حالت ثابت یا متحرک از نظر توان هم پمپ کفکش نوید سهند به انواع سنسور حرارت آب، رطوبت، روغن، بیرنگ مجهز است که آب بندی و تنظیم این نوع پمپ‌ها ازطریق دو عدد مکانیکال سیل انجام می‌شود. پمپ های نوع KRT یک راه حل ایمن، مطمئن و کارآمد برای کلیه فرآیند های پمپاژ آب و یا فاضلاب می باشند.

 همچنین به دو صورت ثابت و متحرک وجود دارد. شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها مهندسین شرکت نوید سهند می توانند با طراحی و تولید این پمپ ها با مواد از جنس مختلف، آن را برای انواع کاربرد ها مناسب سازی نمایند. شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.


(0) نظر
X